Výsledky okresních kol soutěží vyhlášených MŠMT
V týdnu od 17. - 19. února proběhla na uměleckých školách okresní kola soutěže vyhlášené MŠMT.
Všem dětem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a žákům s postupem do krajského kola přejeme ten nejlepší možný výsledek.
Umístění a postupy našich žáků:
17. února v Letovicích proběhlo Okresní kolo ve hře na žesťové dechové nástroje a bicí nástroje:
1. místo s postupem do KRAJSKÉHO KOLA
Milan Dvořáček (trubka, III. kategorie) pod vedením Jiřího Boreše
Dominik Pernica (bicí, VI. kategorie) pod vedením Jiřího Boreše
1. místo bez postupu do krajského kola
Hynek Klimek (bicí, I. kategorie) pod vedením Jiřího Boreše
Agáta Konečná (bicí, II. kategorie) pod vedením Jiřího Boreše
Ivo Lachman (bicí, III. kategorie) pod vedením Jiřího Boreše
18. února v Blansku proběhlo Okresní kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje:
1. místo s postupem do KRAJSKÉHO KOLA
Veronika Sychrová (příčná flétna, VII.kategorie) pod vedením Martina Sobola
Dalibor Spilka (klarinet, III. kategorie) pod vedením Jiřího Žerníčka - vyhlášený jako absolutní vítěž celé soutěže
3. místo
Michaela Medunová (příčná flétna, VIII. kategorie) pod vedením Martina Sobola
19. února v Boskovicích proběhlo Okresní kolo pěvecké soutěže:
1. místo s postupem do KRAJSKÉHO KOLA
Filip Ježek (I. kategorie)
Petr Müller (II. kategorie)
Adéla Sedláčková (II. kategorie)
Zuzana Hasoňová (III.kategorie)
Milan Dvořáček (IV. kategorie)
Petra Buchtová (X. kategorie)
Petr Müller, Ella Hakobova (I. kategorie komorní zpěv - duo)
Petra Buchtová, Helena Pernicová, Iveta Francová (IV. kategorie komorní zpěv - trio)
2. místo
Alexandra Seďová (0. kategorie)
Martin Bartoš (IV. kategorie)
Karolína Kunčáková (V. kategorie)
Ondřej Brdečko (V. kategorie)
Nicola Sedláčková (VI. kategorie)
Eliška Kozmanová (IX. kategorie)
Laura Jirků, Karolína Kunčáková, Nicola Sedláčková (II. kategorie, komorní zpěv - trio)
3. místo
Anna Mrázková (IV. kategorie)
Nikola Musilová (V. kategorie)
Míša Vaněrková (VII. kategorie)